Pevná MTB 27,5" Počet produktů: 9

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
 • Powerfly 5 je nesmírně schopné horské elektrokolo za výbornou cenu. Kombinuje špičkový pohonný systém Bosch e-MTB s odolnými komponenty na horská kola, které zvládnou jakýkoli terén. Do rámu jsme zasadili praktickou vyjímatelnou integrovanou baterii (RIB), kterou lze vyndat bez nářadí. Je to všestranné a všehoschopné kolo na jakékoli cyklistické...

  108 990,00 Kč
 • Horské elektrokolo Powerfly 7 je vybaveno kvalitními trailovými díly, velmi výkonným pohonem Bosch e-MTB a odolným hliníkovým rámem s naším novým systémem vyjímatelné integrované baterie (RIB), která je zabudovaná do rámu. Dál na něm najdete vzduchové odpružení RockShox, řadicí komponenty Shimano 1x12 a teleskopickou sedlovku.

  129 990,00 Kč
 • Powerfly 4 je naše cenově nejvýhodnější elektrické horské kolo. Vybavili jsme ho solidními díly, například řazením Shimano s hladkým chodem a výkonným motorem Bosch. Do rámu jsme zasadili praktickou vyjímatelnou integrovanou baterii (RIB), kterou lze vyndat bez nářadí. Rozšíříte si na něm obzory a dostanete se na místa, o kterých se vám ani nesnilo.

  89 990,00 Kč
 • V Powerfly 4 625 jsme prostě spojili naše nejdostupnější horské elektrokolo s velkokapacitní 625Wh baterií. Samozřejmostí je chytrý systém RIB, díky němuž můžete baterii snadno vyjmout a vložit zpět do rámu. Nepřijdete ani o všechny ostatní komponenty, které z Powerfly 4 dělají skvělého parťáka na první silniční i terénní kilometry s elektrickou dopomocí...

  97 990,00 Kč
 • Naše cenově nejdostupnější elektrické horské kolo Powerfly 4 Sport Equipped je vybaveno vším potřebným na každodenní dojíždění drsným terénem i zábavu na trailech. Sestavili jsme ho z odolných dílů, ke kterým jsme přidali výkonný motor Bosch a praktický systém vyjímatelné integrované baterie (RIB). 

  94 990,00 Kč
 • Powerfly 7 Sport Equipped je náš cenově nejdostupnější elektrický hardtail se všemi nezbytnostmi na každodenní dojíždění drsným terénem i zábavu na trailech. Osadili jsme ho výkonným motorem Bosch a praktický systémem vyjímatelné integrované baterie (RIB). 

  134 990,00 Kč
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek