Trekingová Počet produktů: 118

na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 118 položek
 • Allant+ 9.9 Stagger je parádní elektrokolo, kterým klidně můžete nahradit svůj vůz. Je osazeno lehkým a elegantním rámem z karbonu. Nabízí pohodlnou jízdu a pohání ho motor Bosch Performance Line CX a baterie Bosch s nejdelší životností. Má promyšlený design, jako jsou například integrované světlo a blatníky, díky nimž je použití tohoto stroje jako...

  159 990,00 Kč
 • Allant+ 9.9 je parádní elektrokolo, kterým klidně můžete nahradit svůj vůz. Je osazeno lehkým a elegantním rámem z karbonu OCLV. Nabízí pohodlnou jízdu a pohání ho motor Bosch Performance Line CX a baterie Bosch s nejdelší životností. Má 12 rychlostí a promyšlený design, jako jsou například integrované světlo a blatníky.

  159 990,00 Kč
 • Allant+ 8 je určen zarytým jezdcům na elektrokolech, kteří si cení vysokého výkonu, stylu a schopností. Je to ideální stroj pro ty, kdo upřednostňují výkon a spolehlivost systému elektrického pohonu Bosch, pro ty, kdo oceňují skvělý design, a pro ty, kdo už nehodlají čekat v zácpách a platit poplatky za parkování.

  105 990,00 Kč
 • Allant+ 8 Stagger je určen zarytým jezdcům na elektrokolech, kteří si cení vysokého výkonu, stylu a schopností. Je to ideální stroj pro ty, kdo upřednostňují výkon a spolehlivost systému elektrického pohonu Bosch, pro ty, kdo oceňují skvělý design, a pro ty, kdo už nehodlají čekat v zácpách a platit poplatky za parkování.

  105 990,00 Kč
 • Pohodlné výlety v blízkém okolí nebo terénní vyjížďky mezi vinicemi, elektrokolo Dual Sport+ vás vezme kamkoliv. Díky němu můžete vyjet ven a aktivně se bavit. Díky výkonnému a spolehlivému pohonu Bosch, přednímu odpružení, předním a zadním světlům a neuvěřitelným schopnostem je toto elektrokolo ideální volbou pro každého, kdo chce prozkoumávat různé terény.

  88 990,00 Kč
 • Pohodlné výlety v blízkém okolí nebo terénní vyjížďky mezi vinicemi. Dámské elektrokolo Dual Sport+ vás zaveze kamkoliv. Díky němu můžete kdykoliv vyjet ven a aktivně se bavit. Díky výkonnému a spolehlivému pohonu Bosch, přednímu odpružení, předním a zadním světlům a neuvěřitelným schopnostem je toto elektrokolo ideální volbou pro každého, kdo chce...

  88 990,00 Kč
 • Každodenní vyjížďky, dojíždění i víkendová dobrodružství podpoří spolehlivý a výkonný systém asistence šlapání Bosch. Tento stroj je osazen díly, které kladou důraz především na pohodlí a bezpečnost, jako je například vidlice a sedlovka tlumící nerovnosti silnice, ergonomické dotykové body, široké a stabilní pláště a přední i zadní světla.

  99 990,00 Kč
Zobrazeno 1 – 16 z 118 položek