Celoodpružená Počet produktů: 251

na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 251 položek
  • V pozadí vzniku byly závody světového poháru a špičkoví jezdci. Fury obsahuje celou řadu upravitelných prvků, díky které se jedná o nejvíce nastavitelné a vyladitelné sjezdové kolo. Přední rámový trojúhelník využívá technologii F.O.C. Ultra2, zdvih je 200 mm díky použití našeho nového vylepšeného LTS systému odpružení a i díky moderní geometrii je Fury...

179 999,00 Kč
  • Vzali jsme stupni vítězů prověřený základ platformy Force, dodali ji nezničitelný hliníkový rám, optimalizovali vše pro použití 29‘‘ kol a nabídli jezdcům, kteří chtějí jet na 110 %. Nový Force 29 změní enduro závody, horské sjezdy a bikeparky v pořádný kotel.

119 999,00 Kč

89 999,00 Kč

75 999,00 Kč
  • Karbonový Force je se 150 mm zdvihu a 27,5‘‘ kolům All mountainový bike, který byl vytvořen pro skvělou zábavu v náročném terénu. Je jedno, jestli to pustíte z kopce v horách, závodíte v enduro závodě nebo jen posouváte hranice toho, co si myslíte, že je možné v bikeparku. S kolem Force to zvládnete.

139 999,00 Kč

114 999,00 Kč
  • Force je se 150 mm zdvihu a 27,5‘‘ kolům All mountainový bike, který byl vytvořen pro skvělou zábavu v náročném terénu. Je jedno, jestli to pustíte z kopce v horách, závodíte v enduro závodě nebo jen posouváte hranice toho, co si myslíte, že je možné v bikeparku. S kolem Force to zvládnete.

84 999,00 Kč

74 999,00 Kč
  • Sensor byl stvořen pro agresivní trailové jezdce a je postaven na základě našeho ikonického LTS odpružení. Sensor je celoodpružené kolo se 130 mm zdvihu na 29‘ kolech pro jezdce, kteří chtějí jet rychle a užít si to.

137 999,00 Kč

109 999,00 Kč

79 999,00 Kč

63 999,00 Kč

51 999,00 Kč
  • Stroji Fuel EX 9.9 se nic nevyrovná. Díky karbonovému rámu, karbonovým kolům, pohonu Shimano XTR 1x12 a odpružení FOX Factory Float je tento stroj nejlepším celoodpruženým karbonovým horským kolem, které vévodí všem trailům. Je rychlé na singletracku, lehké pří stoupání a stabilní na tom nejdrsnějším povrchu.