Městská Počet produktů: 59

na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 59 položek
 • Powerfly FS 4 je celoodpružené horské elektrokolo na výpravy do drsného terénu i dojíždění po hrbolatých cestách. Citlivé odpružení vstřebá i velké terénní nerovnosti a výkonný elektrický pohon Bosch vám umožní rychlé výjezdy do kopců i nastřádání pěkné řádky kilometrů na singletracích. Také je vybaveno praktickými nezbytnostmi na každodenní ježdění, jako...

  138 990,00 Kč
 • Powerfly FS 9 EQ je celoodpružené horské elektrokolo na singletracky a dojíždění terénem. Osadili jsme ho špičkovými díly, výkonným pohonem a fantastickým odpružením, které bez problémů zvládne i drsnější terén. Také je vybaveno praktickými nezbytnostmi na každodenní ježdění, jako jsou blatníky, světla a zadní nosič.

  193 990,00 Kč
 • Allant+ 9.9S je parádní elektrokolo, kterým klidně můžete nahradit svůj vůz. S výkonným motorem Bosch Performance Speed a baterií s extra dojezdem snadno překonáte dlouhé vzdálenosti a užijete si i rychlé víkendové vyjížďky. Lehký rám z karbonu OCLV je osazen vysoce výkonnými díly a promyšlenými prvky navrženými speciálně pro jezdce na elektrokolech.

  189 990,00 Kč
 • Allant+ 9.9S Stagger je parádní elektrokolo, kterým klidně můžete nahradit svůj vůz. S výkonným motorem Bosch Performance Speed a baterií s extra dojezdem snadno překonáte dlouhé vzdálenosti a užijete si i rychlé víkendové vyjížďky. Lehký rám z karbonu OCLV je osazen špičkovými díly a promyšlenými vychytávkami, které jsme ušili nadšeným elektrocyklistům...

  189 990,00 Kč
 • Allant+ 9.9 Stagger je parádní elektrokolo, kterým klidně můžete nahradit svůj vůz. Je osazeno lehkým a elegantním rámem z karbonu OCLV. Nabízí pohodlnou jízdu a pohání ho motor Bosch Performance Line CX a baterie Bosch s nejdelším dojezdem. Má promyšlený design, jako jsou například integrované světlo a blatníky, díky nimž je použití tohoto stroje jako...

  174 990,00 Kč
 • Allant+ je špičkové elektrokolo, které může klidně nahradit vaše auto. Je to výkonný stroj na dlouhé dojíždění a rychlé víkendové vyjížďky. Nesmírně výkonný motor Bosch Performance Speed a baterie s dlouhým dojezdem umožňují rychlou jízdu na velké vzdálenosti, odpružená vidlice a sedlovka garantují pohodlnou jízdu a řemenový pohon CVT redukuje nároky na...

  162 990,00 Kč
 • Allant+ 9S je špičkové elektrokolo, které může klidně nahradit vaše auto. Je to výkonný stroj na dlouhé dojíždění a rychlé víkendové vyjížďky. Nesmírně výkonný motor Bosch Performance Speed a baterie s dlouhým dojezdem umožňují rychlou jízdu na velké vzdálenosti, odpružená vidlice a sedlovka pro pohodlnou jízdu, řemenový pohon CVT s minimálními nároky na...

  162 990,00 Kč
 • Allant+ 8S Stagger je výkonné elektrokolo, na kterém rychle překonáte dlouhé vzdálenosti. Neuvěřitelně výkonný motor Bosch Performance Speed a baterie s extra dlouhým dojezdem jsou perfektní kombinací pro nadšené elektrocyklisty i ty, kdo dojíždějí z daleka. Tohle kolo má i promyšlený design určený zejména pro ty, kdo své kolo upřednostňují před autem.

  129 990,00 Kč
 • Allant+ 8S je výkonné elektrokolo na rychlé zdolávání delších vzdáleností. Neuvěřitelně výkonný motor Bosch Performance Speed a baterie s extra dlouhým dojezdem jsou perfektní kombinací pro nadšené elektrocyklisty i ty, kdo dojíždějí z daleka. Tohle kolo má i promyšlený design, který jsme přizpůsobili všem, kteří své kolo upřednostňují před autem.

  129 990,00 Kč
 • Allant+ 8 Stagger je určen zarytým jezdcům na elektrokolech, kteří si cení vysokého výkonu, stylu a schopností. Je to ideální stroj pro ty, kdo upřednostňují výkon a spolehlivost systému elektrického pohonu Bosch, pro ty, kdo oceňují skvělý design, a pro ty, kdo už nehodlají čekat v zácpách a platit poplatky za parkování.

  116 990,00 Kč
 • Allant+ 8 je určen zarytým jezdcům na elektrokolech, kteří si cení vysokého výkonu, stylu a schopností. Je to ideální stroj pro ty, kdo upřednostňují výkon a spolehlivost systému elektrického pohonu Bosch, pro ty, kdo oceňují skvělý design, a pro ty, kdo už nehodlají čekat v zácpách a platit poplatky za parkování.

  116 990,00 Kč
 • Allant+ 7 je elektrokolo ověnčené cenami určené pro jezdce a ty, kdo chtějí dojíždět na elegantním a odolném elektrokole s odpruženou vidlicí, která vyhlazuje nerovnosti povrchu. Výkonný pohon Bosch, kvalitní díly a řada důmyslných designových prvků, díky nimž je toto elektrokolo chytrým řešením pro každodenní pojíždění po městě.

  99 990,00 Kč
 • Allant+ 7 Lowstep je elektrokolo ověnčené cenami určené pro jezdce a ty, kdo chtějí dojíždět na elegantním a odolném stroji s odpruženou vidlicí, která vyhlazuje nerovnosti povrchu. Výkonný pohon Bosch, kvalitní díly a řada důmyslných designových prvků, díky nimž je toto elektrokolo chytrým řešením pro každodenní pojíždění po městě.

  99 990,00 Kč
Zobrazeno 1 – 16 z 59 položek