Fitness Počet produktů: 37

na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 37 položek
 • FX Sport 6 je nejlehčí a nejrychlejší fitness kolo v této řadě. Je vybaveno veškerými výkonnostními prvky špičkových silničních kol s extra přínosem rovných řídítek pro vyšší pohodlí a ovladatelnost. Lehký rám z karbonu OCLV řady 400 s tlumicím prvkem IsoSpeed pro větší pohodlí, karbonová vidlice a špičkový pohon Shimano představují nejlepší volbu pro...

  57 990,00 Kč
 • FX Sport 5 je karbonové fitness kolo pro jezdce, kteří požadují rychlost lehkého silničního kola a pohodlí a ovladatelnost rovných řídítek. Rám z karbonu OCLV řady 400 s pružícím prvkem IsoSpeed pro hladkou jízdu, karbonová vidlice, pohon Shimano 2x10 a hydraulické kotoučové brzdy jsou ideální pro samostatný trénink nebo rychlé skupinové jízdy.

  47 990,00 Kč
 • Dámské kolo FX Sport 4 je výchozím modelem fitness strojů. Lehký rám, 20rychlostní pohon, dotykové body navržené pro ženy a řada výkonnostních prvků, díky nimž toto fitness kolo hravě zvládá delší dojíždění a rychlejší rekreační jízdy a zachovává si univerzálnost, která činí modely řady FX značky Trek těmi nejprodávanějšími.

  28 990,00 Kč
 • FX Sport 4 je výchozím modelem fitness kol. Lehký rám, 20rychlostní pohon a řada výkonnostních prvků, díky nimž toto fitness kolo hravě zvládá delší dojíždění a rychlejší rekreační jízdy a zachovává si univerzálnost. Proto jsou modely řady FX značky Trek těmi nejprodávanějšími.

  28 990,00 Kč
 • FX 3 Disc Equipped Stagger je elegantní krosové kolo, které je vybaveno veškerými příslušenstvími potřebnými na jízdu v terénu. Má lehký rám s klasickou geometrií stepthrough, která usnadňuje nasedání a sesedání, je vybaveno řadou extra příslušenství, výkonnými kotoučovými brzdami a výkonným pohonem zajišťujícími rychlost a sebedůvěru při kondičních...

  22 490,00 Kč
 • FX 3 Disc Equipped je elegantní krosové kolo, které je vybaveno veškerými příslušenstvími potřebnými na jízdu v terénu. Světla, blatníky a zadní nosič jsou ideální na dojíždění. Výkonné kotoučové brzdy a výkonný pohon zaručují rychlost a spolehlivost při kondičních jízdách či běžných pojížďkách.

  22 490,00 Kč
 • FX 3 Disc je univerzální krosové kolo, které nabízí výkon, pohodlí a univerzálnost. Má lehký hliníkový rám, karbonovou vidlici a výkonné kotoučové brzdy, které zastaví za každého počasí. Profesionální stroj na dojíždění nebo ideální fitness společník na asfaltu či trailech. 

  19 990,00 Kč
 • FX 3 Disc Stagger je univerzální dámské krosové kolo, které nabízí výkon, pohodlí a univerzálnost. Má lehký hliníkový rám, klasickou geometrii stepthrough pro snazší nasedání a sesedání, karbonovou vidlici, kotoučové brzdy a dotykové body speciálně navržené pro ženy, díky nimž jim kolo lépe padne od samého začátku.

  19 990,00 Kč
 • FX 3 Disc je univerzální dámské krosové kolo, které nabízí výkon, pohodlí a univerzálnost. Má lehký hliníkový rám, karbonovou vidlici, výkonné kotoučové brzdy, které zastaví za každého počasí, a sedlo specificky navržené pro ženy, díky nimž ženám lépe padne od samého začátku.

  19 990,00 Kč
Zobrazeno 1 – 16 z 37 položek