Fitness Počet produktů: 28

na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 28 položek
 • FX 3 Disc je rosové kolo, které nabízí výkon, pohodlí a univerzálnost. Má lehký hliníkový rám, karbonovou vidlici a výkonné kotoučové brzdy, které zastaví za každého počasí.

  21 490,00 Kč
 • FX 3 Disc Stagger je dámské krosové kolo, které nabízí výkon, pohodlí a univerzálnost. Má lehký hliníkový rám, klasickou geometrii stepthrough pro snazší nasedání a sesedání, karbonovou vidlici a výkonné kotoučové brzdy pro brzdný účinek v každém počasí.

  21 490,00 Kč
 • FX 3 Disc Equipped je elegantní krosové kolo, které je vybaveno veškerými příslušenstvími potřebnými na jízdu v terénu. Světla, blatníky a zadní nosič jsou ideální na dojíždění.

  24 490,00 Kč
 • X 3 Disc Equipped Stagger je elegantní krosové kolo, které je osazeno veškerými příslušenstvími potřebnými na jízdu v terénu. 

  24 490,00 Kč
 • FX 2 Disc je elegantní univerzální krosové kolo se spolehlivými kotoučovými brzdami umožňujícími okamžité zastavení navzdory rozmarům počasí. Kolo s lehkým hliníkovým rámem Alpha Gold, 24 rychlostmi a středně silnými plášti, které jsou rychlé na silnici a stabilní na nezpevněném terénu. Trénink, dojíždění či jízda pro zábavu jsou na něm hračkou.

  13 990,00 Kč
 • FX 2 Stagger je elegantní dámské krosové kolo s klasickým rámem geometrie typu stepthrough pro snadné nasedání a sesedání. Široký rozsah rychlostí, spolehlivé kotoučové brzdy, které umožňují zastavit za jakéhokoli počasí, a kontaktní body navržené pro ženy zaručují, že vám kolo lépe padne od samého začátku.

  13 990,00 Kč
 • FX 1 Disc je lehké hliníkové krosové kolo, které parádně vypadá a skvěle se na něm jezdí. Má mnoho převodů, takže na něm zvládnete pohodlně jakýkoliv terén. Výkonné kotoučové brzdy zaručují brzdný účinek v každém počasí. Je ideální pro každého, kdo chce častěji vyrážet do přírody, trochu si zacvičit nebo dojíždět do práce na všestranném kole s neomezenou...

  12 990,00 Kč
 • FX 1 Disc Stagger je krosové kolo s klasickým designem rámu stepthrough, který usnadňuje nasedání a sesedání. Moderní kotoučové brzdy zaručují vyšší brzdnou sílu za každého počasí. Je ideální pro každého, kdo chce častěji vyrážet do přírody, projet se s rodinou, trochu si zacvičit nebo dojíždět do práce na univerzálním kole s neomezenou zárukou.

  12 990,00 Kč
 • FX 1 je krosové kolo s lehkým hliníkovým rámem a kvalitními díly, které podávají skvělý výkon v každém terénu. Je ideální pro každého, kdo chce častěji vyrážet do přírody, projet se s rodinou, trochu si zacvičit nebo dojíždět do práce na všestranném kole s neomezenou zárukou.

  11 490,00 Kč
 • FX 1 Stagger je krosové kolo s klasickým rámem typu stepthrough pro snadné nasedání a sesedání. Je ideální pro každého, kdo chce častěji vyrážet do přírody, projet se s rodinou, trochu si zacvičit nebo dojíždět do práce na univerzálním kole s neomezenou zárukou.

  11 490,00 Kč
Zobrazeno 1 – 16 z 28 položek