City, retro a městská
City, retro a městská kola

City, retro a městská Počet produktů: 26

na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 26 položek
 • FX 3 Disc Equipped Stagger je elegantní krosové kolo, které je vybaveno veškerými příslušenstvími potřebnými na jízdu v terénu. Má lehký rám s klasickou geometrií stepthrough, která usnadňuje nasedání a sesedání, je vybaveno řadou extra příslušenství, výkonnými kotoučovými brzdami a výkonným pohonem zajišťujícími rychlost a sebedůvěru při kondičních...

  22 490,00 Kč
 • FX 3 Disc Equipped je elegantní krosové kolo, které je vybaveno veškerými příslušenstvími potřebnými na jízdu v terénu. Světla, blatníky a zadní nosič jsou ideální na dojíždění. Výkonné kotoučové brzdy a výkonný pohon zaručují rychlost a spolehlivost při kondičních jízdách či běžných pojížďkách.

  22 490,00 Kč
 • FX 3 Disc je univerzální krosové kolo, které nabízí výkon, pohodlí a univerzálnost. Má lehký hliníkový rám, karbonovou vidlici a výkonné kotoučové brzdy, které zastaví za každého počasí. Profesionální stroj na dojíždění nebo ideální fitness společník na asfaltu či trailech. 

  19 990,00 Kč
 • FX 3 Disc Stagger je univerzální dámské krosové kolo, které nabízí výkon, pohodlí a univerzálnost. Má lehký hliníkový rám, klasickou geometrii stepthrough pro snazší nasedání a sesedání, karbonovou vidlici, kotoučové brzdy a dotykové body speciálně navržené pro ženy, díky nimž jim kolo lépe padne od samého začátku.

  19 990,00 Kč
 • FX 3 Disc je univerzální dámské krosové kolo, které nabízí výkon, pohodlí a univerzálnost. Má lehký hliníkový rám, karbonovou vidlici, výkonné kotoučové brzdy, které zastaví za každého počasí, a sedlo specificky navržené pro ženy, díky nimž ženám lépe padne od samého začátku.

  19 990,00 Kč
 • FX 2 Disc je univerzální dámské krosové kolo pro zlepšování kondice, dojíždění a jízdy pro radost. Má lehký rám, spolehlivé kotoučové brzy, které zastaví v jakémkoli počasí, široký rozsah převodů a dotykové body speciálně navržené pro ženy, díky nimž jim kolo lépe padne hned od samého začátku.

  13 290,00 Kč
 • FX 2 Disc je elegantní univerzální krosové kolo se spolehlivými kotoučovými brzdami umožňujícími okamžité zastavení navzdory rozmarům počasí. Kolo s lehkým hliníkovým rámem Alpha Gold, 24 rychlostmi a středně silnými plášti, které jsou rychlé na silnici a stabilní na nezpevněném terénu. Trénink, dojíždění či jízda pro zábavu jsou na něm hračkou.

  13 290,00 Kč
 • FX 1 Disc je lehké hliníkové krosové kolo, které parádně vypadá a skvěle se na něm jezdí. Má mnoho převodů, takže na něm zvládnete pohodlně jakýkoliv terén. Výkonné kotoučové brzdy zaručují brzdný účinek v každém počasí. Je ideální pro každého, kdo chce častěji vyrážet do přírody, trochu si zacvičit nebo dojíždět do práce na univerzálním kole s neomezenou...

  11 990,00 Kč
Zobrazeno 1 – 16 z 26 položek