Elektrokola

Informace

Prohlédnuté produkty

Trek Rail 9 2020

Nový produkt

Rail 9 je naše nešpičkovější slitinové elektrické horské kolo s odpružením s dlouhým zdvihem. Nabízí odpružení a díly, které se nezaleknou i těch nejdrsnějších enduro drah, a výkonný nový pohon Bosch, jež vás dostane zpět na vrchol nepředstavitelnou rychlostí.

Více informací

164 990,00 Kč s DPH

Parametry

Modelový rok 2020

Více informací

Je pro vás vhodné, pokud…

Hledáte e-MTB s dlouhým zdvihem, které nabízí pořádný výkon a nezpomalí vás na technicky náročných trailech a při oblíbených velkých skocích. Místo rámu si hodláte připlatit za pohodlné odpružení a špičkové výkonnostní díly.

Získáte toto vybavení

Lehký a odolný rám z hliníku Alpha Platinum, ve kterém je zcela usazena 625Wh baterie pro elegantní vzhled a ochranu na trailu, 160mm vidlice RockShox Lyrik Select Plus s tlumičem 2 RC, 150mm zadní zdvih s tlumičem RockShox Deluxe RT3 a tlumením RE:aktiv s Thru Shaft značky Trek, výkonný nový typ 250W motoru Bosch Performance Line CX, který pomáhá udržovat rychlost až 25 km/h, a ovladač Purion. Pohon 1x12 SRAM GX Eagle, teleskopická sedlovka Bontrager Line Elite, 4pístkové brzdy Shimano SLX a 29palcová kola Bontrager Line Comp 30 s plášti Bontrager SE5 Team Issue.

Na závěr

Náš nejlepší slitinový Rail nabízí podstatný upgrade ve výkonu, jako je např. odpružení, pohon a teleskopická sedlovka. Baterie Bosch s nejdelší životností poskytuje veškerý potřebný výkon na další okruhy.

Proč si je zamilujete

 1. Rail pokořuje traily stejně jako jiné podobné neelektrické modely. Má však ještě jednu výhodu. V pohodě vás dostane zpět na horu, takže se nemusíte nikým nechat vyvážet.
 2. Systém vyjímatelné integrované baterie (RIB) Trek je elegantní a jeho obsluha je snadná. Baterie je zcela skrytá v rámu, kde je chráněna, a lze ji snadno vyjmout bez použití nářadí. Současně umožňuje nainstalovat košík na vodu.
 3. Nový a naprosto parádní motor Bosch je menší, lehčí a výkonnější. Při šlapání je mnohem přirozenější. A když ho nepoužíváte, nepociťujete téměř žádný odpor.
 4. Tlumič RE:aktiv s Thru Shaft je rychlejší než běžné tlumiče, takže lépe kopíruje povrch a umožňuje lepší ovladatelnost.
 5. Tento stroj je osazen stejnou technologií rámu jako Remedy a Slash, tj. nastavitelnou geometrií Mino Link, spodní rámovou trubkou Straight Shot pro extra tuhost a systémem Active Braking Pivot (ABP).

Specifikace

 • Rám

  Rám
  Hliník Alpha Platinum, vyjímatelná integrovaná baterie (RIB), kónická hlavová trubka, vnitřní vedení lanek Control Freak, hořčíkový kolébkový spoj, ochrana Motor Armor, Mino Link, ABP, Boost148, 12mm pevná osa, zdvih 150 mm.
  Vidlice
  RockShox Lyrik Select Plus, pružina DebonAir, tlumení Charger 2 RC, optimalizováno pro e-MTB, kónický sloupek, offset 42 mm, Boost110, Maxle Stealth 15 mm, zdvih 160 mm.
  Zadní odpružení
  RockShox Deluxe RT3, pružina DebonAir, RE:aktiv s tlumičem Thru Shaft, 230x57,5 mm.
 • Zapletená kola-výplety

  Kola
  Bontrager Line Comp 30, umožňující použití bezdušových plášťů, 6 děr, ořech Freehub Shimano 8/9/10, přední Boost110, zadní Boost148.
  Pláště
  Bontrager SE5 Team Issue, umožňující použití bezdušových plášťů, bočnice Core Strength, aramidová patka, 60 tpi, 29 x 2,60 palce.
 • Pohon

  Řazení
  SRAM GX Eagle single-click, 12 rychlostí
  Přehazovačka
  SRAM GX Eagle
  Klika
  SRAM X1 1000, 34 zubů
  Kazeta
  SRAM PG-1230 Eagle, 11-50, 12 rychlostí
  Pedals
  VP-536, nylonová platforma
 • Komponenty

  Sedlo
  Bontrager Arvada, duté chromoly ližiny, šířka 138 mm.
  Sedlovka
  Teleskopická sedlovka Bontrager Line Elite, vnitřní vedení lanek, 31,6 mm.
  Řidítka
  Bontrager Line, slitina, 35 mm, prohnutí 27,5 mm.
  Gripy
  Bontrager XR Trail Elite, slitina, zamykání.
  Představec
  Bontrager Line, 35 mm, Knock Block, 0 stupňů
  Hlavové složení
  Integrovaná ochrana Knock Block, zapouzdřené středové ložisko, horní 1-1/8 palce, spodní 1,5 palce.
  Brzdy
  4pístková hydraulická kotoučová verze Shimano SLX M7120, 180mm kotouč.
 • Příslušenství

  Baterie
  Bosch PowerTube, 625 Wh
  Ovladač
  Bosch Purion
  Motor
  Nový Bosch Performance Line CX, 250 W, 75 Nm, hořčíková konstrukce, max. podpora šlapání do 25 km/h.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Trek Rail 9 2020

Trek Rail 9 2020

Rail 9 je naše nešpičkovější slitinové elektrické horské kolo s odpružením s dlouhým zdvihem. Nabízí odpružení a díly, které se nezaleknou i těch nejdrsnějších enduro drah, a výkonný nový pohon Bosch, jež vás dostane zpět na vrchol nepředstavitelnou rychlostí.