silniční Počet produktů: 39

na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 39 položek
 • » Vaše šťastné číslo CAAD13 je ultimátní závodní stroj. S mimořádnou efektivitou a skvělým řízením překová většinu karbonových strojů, ale za cenu hliníkového rámu. Trefné. Protonové číslo hliníku je totiž 13.

  54 999,00 Kč
 • Dámské kolo Domane AL 3 zaručuje hladkou, stabilní a sebevědomou jízdu. Je vhodné pro začátečníky a ženy, kteří chtějí upgradovat své kolo na univerzální hliníkový silniční stroj s dotykovými body navrženými speciálně pro ženy a lepším zážitkem z jízdy. Kvalitní díly hravě zvládnou rychlé skupinové jízdy i delší dobrodružství.

  16 990,00 Kč 24 990,00 Kč
 • Dámské kolo Madone SLR 7 Disc je lehké, rychlé a hladké. Má aerodynamický karbonový rám OCLV špičkové kvality, nastavitelný prvek IsoSpeed na horní trubce, hydraulické diskové brzdy pro lepší brzdný účinek i ovladatelnost, dotykové body, které ženám lépe vyhovují a elektronické řazení pro rychlé a spolehlivé řazení.

  224 990,00 Kč
 • Dámské kolo Madone SLR 6 Disc dodává výkonu špičkové závodní platformy nový rozměr díky nastavitelnému prvku IsoSpeed na horní trubce tlumící vibrace a posuvnému prvku na horní rámové trubce, kterým lze doladit míru pružnosti rámu.

  154 990,00 Kč
 • Vysoce výkonné dámské karbonové kolo Émonda SLR 7 Disc je kombinací našeho nejlehčího silničního rámu, hydraulických diskových brzd s brzdným účinkem v každém počasí, karbonových kol a přesného elektronického řazení Shimano Ultegra Di2. Je neuvěřitelně lehké, rychlé, spolehlivé a má dotykové body, které ženám lépe vyhovují hned od samého začátku.

  155 990,00 Kč
 • Émonda SL 5 je rychlé a lehké dámské karbonové silniční kolo nabízející vyváženou jízdu, prvotřídní ovladatelnost, dotykové body navržené speciálně pro ženy a díly, které jsou rychlé a spolehlivé na dlouhých trasách. Je ideální volbou na závody na sto mil v hornatém terénu, rychlá stoupání a sjezdy.

  51 990,00 Kč
 • Dámské kolo Domane SLR 7 Disc je kombinací nejlepšího silničního rámu pro výkonnostní jízdu a elektronické kazety pro přesné řazení. Je ultralehké a je osazeno špičkovými výkonnými díly pro rychlou jízdu jako například ultralehkým karbonovým rámem OCLV, předními a nastavitelnými zadními pružicími prvky IsoSpeed, karbonovými koly, hydraulickými kotoučovými...

  184 990,00 Kč
 • Dámské kolo Domane SLR 6 Disc vychází z našeho nejlepšího rámu Domane. Jedná se o špičkové vytrvalostní silniční kolo s předním a nastavitelným zadním odpružením IsoSpeed, abyste mohli přizpůsobit pružnost podle terénu.  

  144 990,00 Kč
 • Výkonné dámské silniční kolo Domane SL 6 Disc je rychlé a pohodlné. Nabízí výhody lehkého rámu z karbonu OCLV s předním a zadním odpružením IsoSpeed, plnou sadou komponent Shimano Ultegra, kvalitními koly, hydraulickými diskovými brzdami a dotykovými body speciálně navrženými pro ženy, kterým od samého začátku lépe vyhovuje.

  89 990,00 Kč
 • Dámské kolo Domane SL 5 Disc nabízí hladkou jízdu, rychlost a účinnost za skvělou cenu. Je ideální volbou pro jezdkyně, které chtějí přejít na karbonová kola a hodlají učinit výhodný nákup včetně diskových brzd, specifických kontaktních bodů pro ženy, kvalitní sady komponent a předního a zadního odpružení IsoSpeed.

  67 990,00 Kč
 • Dámské kolo Domane SL 5 nabízí hladkou jízdu, rychlost a účinnost. Jedná se o ideální kolo pro ženy, které oceňují lehkost karbonu a rovněž upřednostňují pohodlí a výhodnou cenu. Dámské kolo Domane SL 5 je základním modelem s předním a zadním odpružením IsoSpeed. Je vybaveno kvalitními díly a dotykovými body, které ženám od samého začátku lépe vyhovují.

  55 990,00 Kč
 • Dámský model Domane AL 5 je nejluxusnějším hliníkovým silničním kolem v řadě Domane. Je lehké a pohodlné i na dlouhých jízdách a náročných silnicích a díky vylepšené kazetě Shimano 105 se hodí na závody i rychlé jízdy ve skupině. A jako všechny dámské modely je i toto kolo vybaveno stejnými funkčními prvky jako jejich běžné protějšky, avšak doplněno o...

  33 990,00 Kč
 • Dámské kolo Domane AL 3 zaručuje hladkou, stabilní a sebevědomou jízdu. Je vhodné pro začátečnice a ženy, které chtějí upgradovat své kolo na univerzální hliníkový silniční stroj s dotykovými body navrženými speciálně pro ženy a pro lepší zážitek z jízdy. Kvalitní díly hravě zvládnou rychlou jízdu ve skupině anebo výlety za dobrodružstvím v náročnějším...

  21 990,00 Kč
Zobrazeno 1 – 16 z 39 položek