brýle Počet produktů: 10

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
 • Brýle Tempo vám dodají sebedůvěru a jistotu v technicky náročném terénu. Díky technologii Expansion View Technology budete mít široké zorné pole, které vám umožní perfektně číst terén před vámi a kolem vás.

  1 099,00 Kč
 • MTB brýle Tazz přebírají to nejlepší, co jsme se za desetiletí naučili u lyžařských brýlí. Technologie EXV (Expansion View Technology) nabízí nejširší možné zorné pole, které neomezuje rám brýlí. Komfortní pěna zajišťuje pohodlné usazení na obličeji.

  1 899,00 Kč
 • S cyklistickými brýlemi Uvex Sportstyle 803 Vario Black Mat se z každé projížďky na kole stane nezapomenutelný zážitek. Disponují většinou dostupných technologií včetně decentrovaných čoček, které na rozdíl od jiných typů nezkreslují pohled. Nabízí 100% UVA, UVB a UVC ochranu. Automaticky ztmavovaná skla Variomatic plynule reagují na světelné podmínky v...

  3 599,00 Kč
 • Sportovní brýle UVEX SGL 509 pro děti a mládež s perfektní ochranou zraku. Dokonalá ochrana před oslněním, díky technologii skel UVEX LITEMIRROR, nabízí nejlepší kontrastní vidění při jakékoliv sportovní aktivitě. Flexibilní konstrukce. Dodávané s páskem na straničky pro lepší utažení.

  599,00 Kč
 • Sportovně dynamický vzhled a garance vynikajícího vidění bez zkreslení vám poskytnou stylové černé sportovní brýle řady Sportstyle 223 značky Uvex. Decentralizované rozšířené zorníky zajišťují i dokonalou ochranu před UV zářením a také před infračervenými paprsky díky technologii litemirror. Díky tomu padnou každému a poskytují vysoký komfort při nošení.

  599,00 Kč
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek