Sedla

Informace

Prohlédnuté produkty

Selle SMP Hybrid White Zobrazit větší

Selle SMP Hybrid White

Nový produkt

2 490,00 Kč s DPH

Parametry

Modelový rok 2018

Více informací

Popis produktu:

Sedlo HYBRID má stejný tvar i povrch jako sedlo EXTRA, ale obsahuje pohodlnější a více odolné ližiny z nerezové oceli AISI 304 pro ještě vyšší komfort a odolnost.

PARAMETRY

Určení: MTB, silnice, domácí tréning, dojíždění do práce, single speed kola
Povrch: SMP Vacuum Tech
Skořepina: nylon 12 vyztužený karbonovými vlákny
Pera: ocelová AISI 304
Polstrování: pěnový elastomer
Rozměry: 275 x 140 mm
Hmotnost: 0,288 kg

Sedla od Selle SMP jsou odpovědí na problémy způsobené nedostatečnou cirkulací krve v pánevní a genitální oblasti, například na časté problémy s prostatou a hemeroidy.

Italská značka Selle SMP má šedesátileté zkušenosti s výrobou cyklistických sedel. Je průkopníkem v designu sedel, která reflektují dlouhodobé studium pozic jezdce na sedle a funkční analýzu interakce různých částí těla se sedlem.
Středový kanál sedla, 3 až 5 cm široký, zabraňuje tlaku na genitálie, anus, prostatu a žíly a tepny v této citlivé oblasti. Tím umožňuje plynulou a zcela přirozenou cirkulaci krve.
V dolní části sedla je vyhloubení, které zabraňuje kontaktu sedla s kostrčí jezdce. Díky tomu i při velkých nárazech nehrozí bolestivé naražení kostrče. Přední část sedla, charakteristická originálním tvarem orlího zobáku, výrazně zmenšuje tlak na genitálie a poskytuje stabilní základnu při typickém šlapání ve sprintu.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Selle SMP Hybrid White

Selle SMP Hybrid White